Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır? Bayanlar

Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır Bayan
Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır Bayan
Spread the love

Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır? Bayanlar

Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır? Bayanlar bunlara dikkat edin eşinizi takip ederek azda olsa aldatıp aldatmadığını öğrenebilirsiniz.

Erkekler neden aldatır

Bu süreç kişi için yakınlaştığı ilişkilerde tekrarlayıcı şekilde devam eder. Bazı ilişkilerde de partnerlerden biri diğerini üzdüğünde, incittiğinde, ilgisi azaldığında intikam almak adına aldatmaya yönelebilir. Aldatan erkeklerde bu tarz aldatmalar kısa sürelidir, uzun süre devam etmez. Kişi intikam aldığını hissettiğinde ilişkisini bitirir. Bunu eşine söyleyebilir. Ancak burada amaç karşısındaki kişiyi cezalandırmak da olsa kişi eşine onu aldattığını hissettirmeyebilir.

Bir erkek eşini aldatmaya başladığında aslında dikkatli bir kadın için bunu kısa sürede öğrenmek çok kolaydır. Erkekler birçok hareketi ile aldattığını ele vermekte ve bu tavırları gözlemleyen kadın da aldatıldığını rahat öğrenebilmektedir. Eşiniz veya sevgiliniz sizi aldatıyor mu merak ediyorsanız sadakatsizlik belirtisi bazı tavırları okuyarak bunu öğrenebilirsiniz.

Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır Bayan
Aldatan Erkek Nasıl Anlaşılır Bayan

Bakımlı Erkek Moduna Girer

Aldatan erkek aniden bakımlı olmaya başlamakta, giyimi, saçı, sakalı daha tarz olmaktadır. Nadiren parfüm kullanan partneriniz her gün şişe-şişe parfüm kullanıyor ve çoraplarına kadar giyimine dikkat ediyorsa şüphelenmekte haklısınız.

Cep telefonu Elinden Düşmez

Cep telefonu ile fazla ilgilenmeyen ve ortalarda bırakan bir erkek aldatmaya başladığında cep telefonunu elinden düşürmez ve sakınır. Normalde telefonuna rahat bakabiliyorken artık cep telefonuna bakmanıza izin vermeyecektir.

Eve Olan İlgisi Azalır

Aldatan erkeklerin çocukları ile bile az ilgilendiği hatta ilgilenmediği gözlemlenmiştir. Saçınız ya da makyajınızdaki değişikliği fark etmez, çocuklarının okul durumlarını merak etmez. Hatta eşi ile birlikte olmak bile istemez. Birlikte geçirilen zamanları da çok kısa tutar.

Harcamaları Artar

Harcamalar arttığı için de kredi kartı ekstrelerini bundan sonra göremezsiniz. Maillerine bakmanıza müsaade etmemesi, kredi kartı ekstrelerini göstermemek için bahaneler uydurması sizi şüphelendirmelidir.

Sakin Eş Gider Panik Atak Eş Gelir

Yakalanma korkusu ve aynı anda birden fazla kadını idare etme stresi panik atak yaşamasına neden olur. Düşünceler dalma, nefes alış verişlerin hızlanması ve her an tetikte olma durumu pek te iyiye alamet değildir.

aldatan erkek, bayan, kadın, aldatan erkek nasıl anlaşılır, erkek aldatırsa, aldatanlar, bayanlar

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*